کلمات کلیدی به چه کلماتی گفته می شود ؟

کلمات کلیدیقبل از هر اقدامی برای سئو، البته بعد از طراحی سایت، بایستی کلمات کلیدی وب سایت خود را مشخص کنید، یعنی اینکه موضوع سایت شما چیست و مخاطبین شما با چه کلمات یا عبارت هایی در جستجو شما هستند
به عنوان مثال: وب سایت www.sebghatollahi.com که  یکی از بزرگترین بنگاه های پیچ و مهره در ایران می باشد به صورت تخصصی انواع پیچ و مهره های تولید داخل و خارج کشور را به صورت جزئی و کلی ارائه می کند، سه عبارت “بنگاه پیچ و مهره” ، “پیچ و مهره” ، “سبقت الهی” ، “انواع پیچ” و “انواع مهره“عبارت های مهم و اصطلاحا همان “کلمات کلیدی” ایشان می باشند، کلماتی که هم مربوط به شغل ایشان می باشد و همچنین مشتریان با این کلمات در جستجو ایشان در اینترنت خواهند بود.
و یا برای خود مجموعه سناکو که در زمینه طراحی وب سایت فعالیت می کند،کلماتی چون :  “طراحی سایت” ، “طراحی وب سایت” ، “فروشگاه اینترنتی” ، “سئو سایت” و  “سایت ساز” ، کلمات کلیدی هستند.حال  با توجه به موضوع شغلی خود می توانید کلمات کلیدی وب سایت خود را انتخاب کنید و بهتر است به این نکات توجه کنید:* آیا کلمات انتخابی شما همان کلماتی هستند که  توسط کاربران در اینترنت جهت جستجو استفاده می شوند؟
* آیا رقبای شما نیز از همین کلمات استفاده می کنند ؟
* آیا نام دامنه شما با کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید همخوانی دارد؟ یا به عبارت دیگر آن کلمات کلیدی در نام دامنه شما نیز به کارگرفته شده است ؟
* آیا کلمات کلیدی انتخاب شما عام هستند ؟
* کلمات کلیدی انتخابی شما چه تعداد است ؟
* آیا محتوا و مطالب سایت شما در راستای کلمات انتخابی شما هستند؟
و ….

نوشتهٔ پیشین
چگونه صفحه اول گوگل بیاییم؟(بخش اول)
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

فهرست